Zapraszamy na wrześniowe Dni Otwarte WSR i WSBMiR!

≡ 13 wrzesień, 2023

Cześć Młodzieży!

Wiesz, co jest wrześniowym must-have? Nasze Dni Otwarte! To niezwykłe spotkania, na które serdecznie Was zapraszamy. Zapomnijcie o nudnych prezentacjach i niepotrzebnych przemówieniach. My stawiamy na prawdziwe rozmowy i luźną atmosferę.

Dni otwarte we wrześniu 2023 r.

Co Was czeka podczas naszych Dni Otwartych? Przede wszystkim możliwość poznania tajemnic świetnej reklamy jako zjawiska społecznego i kulturowego. Dowiecie się, jak połączyć Wasze pasje i zainteresowania z pracą w branży reklamowej.

Ale to nie wszystko! Będziecie mieli okazję porozmawiać z naszymi obecnymi studentami i poznać ich doświadczenia. Co więcej, dla Waszych talentów i predyspozycji przygotowaliśmy specjalny test, który pomoże Wam znaleźć idealną ścieżkę edukacyjną.

Na koniec dnia każdy z Was dostanie pakiet informacyjny o naszej uczelni, a także kupon rekomendacyjny, który przyniesie Wam zniżkę na wpisowe, jeśli zdecydujecie się do nas dołączyć.

Ale to nie wszystko! Będziecie mieli okazję poznać nas bliżej, zadawać pytania, a także odkryć, dlaczego warto wybrać Warszawską Szkołę Reklamy. Nasze podejście opiera się na praktyce, prawdziwych projektach i profesjonalnych wykładowcach. To wszystko sprawia, że nasza uczelnia wyróżnia się na tle innych.

Wedle wygody i uznania zapraszamy tradycyjnie w wybrane środy i soboty:

Dni Otwarte odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.

Jeśli nie możecie przyjść osobiście, nie szkodzi! Zamówcie nasz bezpłatny informator, który trafi do Waszego domu. Oto Wasza szansa na poznanie miejsca, które może zmienić Wasze życie.

Nie przegapcie tego! Wrzesień to czas, kiedy otwieramy drzwi dla Waszych marzeń. Do zobaczenia na Dniach Otwartych!

#RazemNaPrzyszłość #WarszawskaSzkołaReklamy

Do zobaczenia!

Warto zobaczyć

Oceń:

Zapraszamy na wrześniowe Dni Otwarte WSR i WSBMiR!

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)