Dni otwarte WSR i WSBMiR ➡️ 1 VI, 22 VI (środy) oraz ➡️ 3 VI, 24 VI (piątki) o 17:00

≡ 24 maj, 2022

Przed nami kolejny miesiąc rekrutacji do WSR i WSBMiR. W czerwcu przygotowaliśmy 4 spotkania w ramach Dni Otwartych.

Tradycyjnie przedstawimy możliwości nauki w naszej szkole wyższej, policealnej oraz kursach. Zachęcamy również do przygotowania pytań - chętnie na nie odpowiemy.

Zapraszamy na Dni Otwarte WSR i WSBMiR 1 V, 22 V (środy) o 17:00 oraz 3 VI, 24 VI (piątki) o 17:00

W czasie spotkania dostępne będą ramowe plany zajęć w ramach poszczególnych specjalizacji, omówimy siatkę zajęciową i profil zawodowy absolwentów. To też okazja do przeprowadzenia formalności rekrutacyjnych - nasz dziekanat będzie dostępny podczas Dni Otwartych.

Terminy Dni Otwartych w czerwcu 2022 r.:

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.

Serdecznie zapraszamy na czerwcowe spotkania w WSR/WSBMiR. Atmosfera panująca w naszej szkole jest szczególnie ceniona przez obecnych podopiecznych oraz młodszych i starszych absolwentów. Dlatego uważamy, że warto spotkać się i po prostu porozmawiać. Jeśli jednak z różnych względów nie możesz dotrzeć na nasze spotkania, zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjamikontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez nasze SM.

Do zobaczenia!
P.S. trzymamy kciuki za maturzystów

Warto zobaczyć

Oceń:

Dni otwarte WSR i WSBMiR ➡️ 1 VI, 22 VI (środy) oraz ➡️ 3 VI, 24 VI (piątki) o 17:00

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)