Marcin Sakowski

Fotografia w mediach, od 2019

Nauka w tej szkole nie sprawia mi problemów i jednocześnie przybliża mnie do mojej wymarzonej przyszłości - bycia fotografem

Marcin Sakowski - rekomendacjaPrzyznam szczerze, że w maju 2019 roku po swojej maturze nie wiedziałem dokąd mam pójść. Na szczęście dzięki rekomendacji rodziny oraz byciu na trzech dniach otwartych w WSR odnalazłem swój kierunek. Po roku nauki mam wrażenie że dokonałem słusznego wyboru. Ta ilość tych 3 wizyt na początku nie była spowodowana tym, że byłem niepewny co do tej szkoły, tylko tam mi się po prostu spodobało. Poczułem ten WSR-owski klimat. W tym miejscu jest bardzo swojsko i kameralnie, co totalnie kłóciło mi się z moim przyzwyczajeniem ze zatłoczonymi i głośnymi szkołami publicznymi. To jest zdecydowany plus.

Mimo tej dobrej atmosfery jest sporo do nauki, ale to bardzo dobrze świadczy o tym że ta szkoła jest poważna a nie, że jest to prywatna szkoła dla rozpuszczonych dzieciaków.

Studiuję na fotografii w mediach w WSBMIR, bardzo mi się to podoba ponieważ nauka w tej szkole nie sprawia mi problemów i jednocześnie przybliża mnie do mojej wymarzonej przyszłości - bycia fotografem. W WSR nabrałem pewności siebie i w to co robię. Bardzo bym chciał zostać fotografem motoryzacyjnym i robić zdjęcia najnowszym modelom aut do magazynu. Możliwe, że widzę siebie tam za 10 lat. Od dziecka zawsze lubiłem robić zdjęcia jednorazówkami na wakacjach, sprawiało mi to dużą przyjemność. Pamiętam jak byłem dzieciakiem z przedszkola, reporter z radia zet robił wtedy wywiad mojej klasie w zerówce i pytał nas kim byście chcieli zostać w przyszłości. Wszyscy moi koledzy krzyczą, że chcą zostać piłkarzami, za to ja powiedziałem co innego, wyróżniłem się z tłumu i powiedziałem, że fotografem. Można powiedzieć że moje marzenie z dzieciństwa właśnie się spełnia dzięki pomocy Warszawskiej Szkoły Reklamy. Naprawdę wam polecam WSR!


Oceń:

Marcin Sakowski

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (16 głosów)