Paula Nowak

Wizaż oraz Strategia reklamy, od 2014

Atmosfera jest niezwykle przyjazna i bezstresowa, w porównaniu z uczelniami wyższymi. Nauka w WSR to sama przyjemność, która przynosi niesamowite umiejętności na przyszłość.

Pierwszy raz o szkole usłyszałam kilka lat temu na targach edukacyjnych, rozwiązałam test predyspozycji i wyszły mi wszystkie kierunki na WSR, potem rozpoczęłam studia gdzie indziej, ale wciąż miałam w głowie tę szkołę. Przygodę z WSR zaczęłam w 2012 roku jednak po 1 semestrze strategii reklamy zrezygnowałam. Teraz wróciłam i uważam, że to był najlepszy wybór w moim życiu!

Jestem osobą kreatywna, optymistyczną, uparta w dążeniu do celów i kontaktową. Mój indywidualizm przejawia się w makijażach, które tworzę. W moim życiu pełno jest barw i to przekładam na pracę wizażystki. Uwielbiam eksperymentować, wciąż się rozwijać oraz poszerzać swoją wiedzę. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Staram się stworzyć makijaż, który nie tylko będzie upiększał, ale także podkreślał walory urody i charakter konkretnej osoby.

Od zawsze uwielbiałam tworzyć. Długo poszukiwałam zawodu, który przyniesie mi satysfakcję i szczęście. Często zmieniałam prace, aby w końcu robić to co lubię. Wszystko zaczęło się od malowania twarzy dzieciom. Pomyślałam wtedy To mi wychodzi, pozwala się rozwijać, a przy tym sprawia radość. Dlatego wybrałam wizaż i charakteryzację jako kierunek, w którym pragnę podążać w życiu zawodowym.

Paula Nowak

Myślałam, że pójdę w kierunku reklamy, a wizaż będzie dla mnie dodatkiem, a okazało się, że tak dobrze się odnajduję w pracy z makijażem, że udam się w tę stronę, to sprawia mi niesamowitą radość tworzenia. W przyszłości myślę o połączeniu tych dwóch kierunków i pójścia w stronę kreowania wizerunku.

Podczas nauki w szkole odkrywam w sobie talenty i umiejętności, o które nawet siebie nie podejrzewałam!


Oceń:

Paula Nowak

  • Aktualnie 4.95/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 4.9/5 (148 głosów)